Preskočiť na obsah
Berries & Co.

Administratíva a podporné služby

Berries & Co. s.r.o.

Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

Sídlo
Stará Ľubovňa
Od roku
2019
IČO
52 158 802

Berries & Co.

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Vansovej 1844/45, 064 01 Stará Ľubovňa
Na trhu od
18. januára 2019
IČO
52 158 802
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 82.99)
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

Firma v číslach

7
rokov na trhu
2019
rok vzniku
14
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte Berries & Co.

Berries & Co. s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom na adrese Vansovej 1844/45, 064 01 Stará Ľubovňa. Zapísaná je od 18. januára 2019 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.“ (82.99). Predmet činnosti tvorí 14 položiek, napríklad sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby, maloobchod a veľkoobchod a vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce.

Základné údaje

Obchodné meno
Berries & Co. s.r.o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
52 158 802
DIČ
2120921385
Dátum vzniku
18. januára 2019
Sídlo
Vansovej 1844/45, 064 01 Stará Ľubovňa
Obchodný register
Okresný súd Prešov, oddiel Sro, vložka č. 37574/P
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 82.99)
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa Berries & Co. zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 14 položiek.

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

  • Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce

  • Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok

  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov

  • Faktoring a forfaiting

Zobraziť všetkých 14 položiek predmetu činnosti
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
  • Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Faktoring a forfaiting
  • Vedenie účtovníctva
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Dizajnérske činnosti
  • Fotografické služby
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Administratívne služby
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli Berries & Co. s.r.o.?

Sídlo je na adrese Vansovej 1844/45, 064 01 Stará Ľubovňa.

Čím sa Berries & Co. s.r.o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.“ (82.99). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; maloobchod a veľkoobchod; vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce; služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok.

Aké je IČO – Berries & Co. s.r.o.?

IČO je 52 158 802, DIČ 2120921385.

Kedy vznikla Berries & Co. s.r.o.?

Vznik: 18. januára 2019. Na trhu pôsobí 7 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Vansovej 1844/45 064 01 Stará Ľubovňa

Registrový súd: Okresný súd Prešov

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Berries & Co. s.r.o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese berries-a-co.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.